نین جوتسو شیراز

آیین گرامیداشت روز زن

آیین گرامیداشت روز زن در انجمن ورزش‌های رزمی شیراز برگزار شد

فهرست مطالب

آیین گرامیداشت روز زن در انجمن ورزش‌های رزمی شهرستان شیراز برگزار شد.

در این مراسم که با حضور رییس اداره ورزش و جوانان شیراز و معاون امور بانوان برگزار شد، از تعدادی از بانوان و مدافعان سلامت تقدیر به‌عمل آمد.

فرهنگ مهر رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در این مراسم گفت: بزرگداشت مقام زن و مادر اقدامی بسیار ضروری و مختص یک روز و یک هفته نیست، بلکه همه ایام سال را باید برای بزرگداشت جایگاه و منزلت زنان و مادران اختصاص داد. وی با اشاره به حضور بانوان توانمند در عرصه ورزش‌های رزمی ادامه داد: بدون شک فرزندان سالم قوی و باهوش در دامن زنان ورزشکار رشد و نمو پیدا می کنند.

خانم خواست خدایی معاون امور بانوان اداره ورزش و جوانان شیراز در این مراسم با گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله و روز زن افزود: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا نقش زنان به خصوص در عرصه پرستاری بسیار پررنگ تر در جامعه نمود داشت.

آیین گرامیداشت روز زن در شیراز
آیین گرامیداشت روز زن در شیراز

در ادامه موسی زاده رییس انجمن‌های ورزش‌های رزمی شهرستان شیراز با تبریک روز زن به شرکت کنندگان گفت: ورزشکاران اعم از مرد و زن مدیون مادران و زنان همراه و همگام هستند.
وی افزود: در شهر شیراز بانوان رزمی کار در سبک‌های مختلف با شایستگی توانستند به عنوان ورزشکارانی موفق عمل نموده و در عرصه های ورزشی خوش بدرخشند

موسی زاده با ارائه گزارشی از فعالیت‌های ورزش‌های رزمی در بخش بانوان افزود: در طی سال گذشته علیرغم وجود بیماری کرونا، تمرینات ورزشی به‌صورت آنلاین و در منازل انجام شده و به حمدالله این ورزش‌ها توانسته است در حفظ روحیه و نشاط اجتماعی تاثیر گذار باشد.

در پایان این مراسم از تعدادی بانوان و مدافعان سلامت تقدیر گردید.

منبع: نایب رییس هیات ورزش‌های رزمی شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *