نین جوتسو شیراز

دختران نینجا

تغییرات در سانس‌های آموزش نینجوتسو

فهرست مطالب

女با شروع فصل تابستان، سانس‌های آموزش نینجوتسو در شیراز کمی تغییر کرد. یکی از این تغییرات جدا شدن سانس نونهالان و بزرگسالان در باشگاه فجر است. هم‌چنین با یکی از باشگاه‌ها قطع همکاری کردیم و دو باشگاه جدید در دو نقطه متفاوت شهر به ما اضافه شدند.

چه تغییراتی در باشگاه‌ های آموزش نینجوتسو بانوان شیراز رخ داد؟

متأسفانه باشگاه قهرمانان با استانداردهای ما برای آموزش یک ورزش رزمی مانند نینجوتسو هماهنگی نداشت. برای ما آموزش صحیح، دقیق و امن مهم است. به همین دلیل سانس این باشگاه را تمام کردیم. اما دوستانی که در آن منطقه هستند نگران نباشند، آکادمی پارس واقع در بلوار مدرس پذیرای شما خواهد بود.

هم‌چنین برای دوستانی که در شهر صدرا و شهرک گلستان هستند، یک باشگاه نزدیک موردنیاز بود. یک سانس در باشگاه بهاران، واقع در شهرک گلستان، تحت نظارت سنسی طباطبایی برای این دوستان فراهم شد.

یک سانس اختصاصی برای نونهالان تا سن ۱۵ سال نیز ایجاد شد که مزایای این سانس را در ادامه خواهیم گفت.

مزایای اختصاصی شدن آموزش به نونهالان

  • آموزش احترام: در نین‌جوتسو احترام به سنسی و همرزم‌ها بسیار مهم است. کودکان از سن پایین با مفهوم احترام به دیگران، حتی کسانی که از آنها کوچکتراند اما سابقه و تجربه بیشتری دارند آشنا می‌شوند.
  • افزایش اعتماد به نفس: در سانس‌هایی که محدودیت سنی وجود ندارد، کودکان زیر سایه بزرگترها قرار می‌گیرند و نمی‌توانند توانایی‌های خود را بروز دهند؛ اما در سانس‌های اختصاصی این مشکل کمتر وجود دارد.
  • آموزش اختصاصی: آموزش به نونهالان در سانس اختصاصی، آموزش همراه با بازی و شادی است و تکنیک‌ها و موارد آموزشی متناسب با سن به آنها داده می‌شود.
  • آموزش ایمن: با استفاده از تجهیزات ایمن، آموزش به نونهالان ایمن می‌شود.
  • روحیه شادتر: آموزش با بازی، باعث می‌شود علاوه بر فعالیت بدنی و ورزشی، نونهالان شادی را نیز تجربه کنند و از اوقاتی که در باشگاه می‌گذرانند، لذت ببرند.
  • آشنایی با مفهوم هدف گذاری و هدفمندی: در نینجوتسو شیراز، ما در سال حداقل دو تورنمنت استانی و دو مسابقه کشوری داریم. برای رسیدن به موفقیت باید هدف گذاری و از ماه‌ها قبل تلاش و تمرین کرد. کودکان از همین سن با هدف گذاری در زندگی آشنا می‌شوند و یاد می‌گیرند که برای رسیدن به هر هدفی باید تلاش بسیار کرد.
  • کاهش خودسری و عدم اطاعت: در انجام هر ورزشی باید به حرف مربی دقیق گوش و به آن عمل کرد. اگر این حرف شنوی وجود نداشته باشد یادگیری نیز انجام نمی‌پذیرد. بنابراین نونهالان در حین یادگیری نینجوتسو، فرمان بردار، مطیع و حرف شنو نیز خواهند شد.
  • آموزش نظم: انجام دادن ورزش رزمی مانند نین‌جوتسو باعث می‌شود که کودکان با دسیپلین، انضباط و صبر آشنا شوند.

آدرس باشگاه‌های آموزش نینجوتسو شیراز (بانوان)

نام باشگاه
روز
ساعت
آدرس
بیشتر
فجر
فرد
۱۵ تا ۱۶:۳۰
بلوار پاسداران، حدفاصل چوگان و فلکه معلم، مجموعه فرهنگی ورزشی فجر
سانس نونهالان تا ۱۵ سال
فجر
فرد
۱۶:۳۰ تا ۱۸
بلوار پاسداران، حدفاصل چوگان و فلکه معلم، مجموعه فرهنگی ورزشی فجر
بزرگسالان (۱۵ سال به بالا)
پارس
زوج
۱۵:۳۰ تا ۱۷:۱۵
ولیعصر، بلوار مدرس، کوچه ۵۷، آکادمی پارس
تمامی سنین
بهاران
زوج
۱۵:۳۰ تا ۱۷
شهرک گلستان، بلوار فشار قوی، خیابان گلسرخ، خیابان گل ناز، باشگاه بهاران
تمامی سنین

برای دیدن آدرس دقیق باشگاه‌ها به همراه موقعیت مکانی در گوگل مپ، به صفحه ارتباط با ما، مراجعه کنید.

صفحه به‌روز ساعت، مکان و دیگر اطلاعات مربوط به سانس‌های نین جوتسو شیراز: سانس‌های آموزش نینجوتسو شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *